بی اختیاری ادراری کیت وینسلت بازیگر زن کشتی تایتانیک اقرار کیت وینسلت بازیگر نقش رز در فیلم تایتانیک به بیماری بی اختتیاری ادرار

کیت وینسلت Kate winslet بازیگر معروف هالیوود که بیشتر ایرانیان وی را برای بازی در فیلم کشتی تایتانیک در نقش رز میشناسند از بیماری بی اختیاری در ادرار خود رونمایی کرد و در یک برنامه تلویزیونی از بی اختیاری ادراری خود گفت .

بی اختیاری ادراری کیت وینسلت

کیت وینسلت

کیت وینسلت که در سال گذشته به عنوان زن سال 2015 شناخته شد به راحتی با اعلام بیماری خود در یک مصاحبه تلویزیونی که شاید خیلی از هنرمندان ایرانی یکی از مسائل کاملا شخصی زندگی خود بدانند و از اظهار آن به شدت عصبانی بشوند از ارتباط هنرمند بودنش با طرفدارانش به خوبی استفاده کرد .

کیت وینسلت بازیگر معروف انگلیسی در گفتگوی تلویزیونی در برنامه talk-show اعتراف کرد که از بی‌اختیاری ادرار رنج می‌برد!

صحبت در مورد مشکلات شخصی بویژه وقتی ستاره تلویزیون و سینما هستید، کار ساده‌ای نیست. با این حال کیت به راحتی در مورد مسایل شخصی‌اش در رسانه‌ها صحبت می‌کند.

بی اختیاری ادراری کیت وینسلت

کیت وینسلت

وی در 40 سالگی در حالی که مادر 3 فرزند است دچار بی اختیاری ادرار شده و برای پیشگیری از ریزش ناگهانی ادرار از تامپون استفاده می‌کند.

کیت به این موضوع اشاره کرد که در آخرین بارداری دچار این مشکل شده و در مورد این موضوع راحت صحبت می‌کند تا خانم‌ها و مادرانی که دچار این مشکل هستند احساس شرم نکنند.

متخصصان می‌گویند در دوران بارداری، فشار وزن جنین و افزایش حجم رحم می‌تواند باعث از بین رفتن کشسانی بافتهای مثانه شده و عامل ریزش بی‌اختیاری ادرار باشد. بعد از زایمان نیز در 10 درصد زنان به دلیل کش آمدن عضلات بالا برنده معقد و کف لگن بی‌اختیاری ادرار طبیعی است.

تمرینات ماهیچه‌ای کردن پرینه می‌تواند از بروز بی‌اختیاری ادرار پیشگیری کند.